September 2010

I'm here, but I go away forever, goodbye

14. september 2010 at 20:23 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Blog
harra.blog.cz

Ahoj, ano, to jsem já - pravá Hermionka, vrátila jsem se z chalupy sice už před dvěmi týdny a tak se moc omlouvám, že jsem se neozvala dříve - hlavně tobě Casion, ale s začátkem školního roku se toho na mě nahrnulo hodně a já nevěděla, kam dříve skočit.

Moc děkuji Casion i Lily, že se mi o blog tak dobře staraly.

Zpráva, kterou vám teď ale napíši, vás nejspíše nepotěší. Za poslední měsíc jsem měla hodně času na přemýšlení a došla jsem k názoru, že už nejsem zase až tolik závislá na Harrym Potterovi.
Začala škola a já už na blog nemám vůbec žádný čas, chuť a ani náladu. Samozdřejmě, moc se těším na filmy v kině a pak na dvd, vážně vůbec nepochybuji, že budou skvělé, ale jinak cítím, že se mě už nijak jinak toto téma netýká, než že se podívám, jak film filmaři tento poněkud složitý úkol zvládli.
Všechno mě to moc mrzí, ale já to už prostě takto cítím a nechci na blog chodit jen z donucení, nebo přidávat články a obíhat affs protože musím. Přišlo by mi to nefér jak vůči mě, tak vůči skvělým fanouškům HP, kteří bez něj nedokáží žít.
Ano, ještě si vzpomínám, že než jsem odjela na chatu, téměř jsem si nedokázala představit, že se někdy od HP odpoutám, ale změnila jsem se a změna je život.
V Srpnu jsem si uvědomila, jaká vlastně jsem - když se k něčemu připoutám, beru to už jako samozdřemost a povinost a v minulém školním roce to vypadalo asi takto: škola, přijdu domů, zapnu pc, jdu na blog přidám články, oběhnu affs, a pc vypnu až pozdě večer. - o víkendech jsem pak doháněla to, co jsem se měla učit už přes týden.
Uvědomila jsem si, že takto to už dále nejde. Jsem už v devítce na základce a teď si mám vybrat nějakou další školu, kam půjdu a ani nemám představu, kam bych chtěla, protože mě Potter svět k sobě připoutal tak silně, že jsem měla dojem, že zde budu v této situaci navždy - pořád s blogem, pořád čtrnáctiletá, bezstarostná holka, která miluje HP, ale pak jsem zjistila, že to tak není.  
Přišlo mi fér vám to všechno takto na rovinu napsat, mám z toho trochu lepší pocit,
než kdybych to zde opustila a nikomu nic neřekla.
Myslím, že toto už je vážně úplně poslední článek, který kdy na nějaký blog napíšu, ale možná, že jednou v budoucnosti budu mít nějaký blog, ale nejspíše nebude zaměřen na nic konkrétního - vše v celku, vše, co mě baví. Jdu toto onámit i Casion, aby věděla, že už se tady nevrátím a zbytečně tady nechodila.

Za dobu mého blogování jsem poznala plno skvělých lidí - jmenovitě těch mých nejoblíbenějších seznam: tady

Jsemtynka - byla se mnou už od úplného začátku mého blogování, od mého prvního funkčního blogu, ji mám úplně nejraději a stále s ní budu v kontaktu přes icq, nebo jí napíšu na blog (přeci jen se tam někdy chodí dívat) =)

Casion - můj druhý nejoblíbenější člověk, kterého jsem pomocí blogu poznala. Jsem moc ráda, že jsme byly affs, byla jsi jedna z nejlepších :) budeš mi moc chybět, možná ti občas napíšu na blog něaký ten komentík, třeba do chatu a tak, ať vím, co je nového :)

RaDíSeK & Ga.b. - tyto dvě holky jsem také měla moc ráda, měly jsme spoustu společných zájmů, skvěle se mi s nimi povídalo, měly skvělý blog, ikdyž už bohužel není aktivní. Určitě s nimi zůstanu v kontaktu pomocí facebooku :)

Rose
- je vážně skvělá, je chytrá, moc dobrá kámoška, ikdyž na blogu nebyla moc často, měla jsem ji moc ráda, doufám, že si s ní ještě někdy pomocí počítače popovídám. :))

eli&latri - nemám co dodat, bude mi moc chybět, eli má spoustu stejných zájmů jako já a moc ráda si s ní někdy popovídám na facebooku. =)

...a nakonec Pitty
- skvělá kamarádka, má obrovské nadání pro design, no a prostě je skvělá, chytrá, moc milá a umí člověku dodat trochu odvahy a zlepšit mu náladu. Vážně mi moc bude chybět, občas jí také určitě napíšu na blog. =)


No, tak už víte vše - víte, kdo mi bude nejvíce chybět, proč odcházím,
víte, že už se nikdy nevrátím.


Nezbývá mi už nic jiného, než napsat ty úplně poslední slova,
která si na tomto blogu přečtete.
Snažím se najít odvahu, ale nakonec to stejně udělám - tak do toho -


Sbohem, nikdy se zde již nevrátím, budete mi všichni moc chybět,
with L♥ve yours  ♥♥Hermionka♥♥


Oznam

13. september 2010 at 19:42 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Blog
Ahojte! prepáčte, že tu nič nepribudlo, ale ako sa začala škola tak moc nestíham. Navyše ♥♥hermionke♥♥ som sľúbila, že sa o blog budem starať do konca prázdnin. Cez školu nemám šancu stíhať to. A neviem prečo sa  ♥♥hermionka♥♥ ešte neozvala. Budem sa snažiť, ale nebude to žiadna sláva dúfam, že sa čo najskôr ozve...
zástupkyňa Casion