July 2010

Warner Bros připravuje s Rowlingovou rozlučkový večírek

31. july 2010 at 15:11 | ♥♥Hermionka♥♥ |  J. K. Rowlingová
harra.blog.cz
Warner Bros připravuje s Rowlingovou rozlučkový večírek

Je to už měsíc, co oficiálně skončilo natáčení Harryho Pottera a Relikvií smrti. Podle informací od bulvárního deníku The Sun, připravuje společnost Warner Bros s autorkou série knih o brýlatém čaroději, J.K.Rowlingovou velký rozlučkový večírek pro herecké obsazení a štáb.

Podle informací se večírek uskuteční v Leavesden studiu, ve kterém se natáčely filmy o Harry Potterovi. Na večírku určitě nebudou chybět Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, kteří ve filmových Potterovkách ztvárňují Harryho Pottera, Hermionu Grangerovou a Rona Weasleyho. Mezi vzácnými hosty by se měla nacházet i první dáma Spojených státu amerických, Michelle Obamová, která by měla přijít i se svými dcerami, které jsou velkými fanynkami Harryho Pottera.

Informaci zatím raději berte jako fámu, dokud nebude potvrzena Warner Bros nebo nějakým důvěryhodnějším zdrojem.

Zdroj: stupefy.blog.cz

Nové promo fotky Ginny

30. july 2010 at 10:48 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Princ dvojí krve

Čtyři nové fotky z poháru

29. july 2010 at 14:14 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Ohnivý pohár


J.K. Rowling na Twitteri

28. july 2010 at 17:23 | ♥♥Hermionka♥♥ |  J. K. Rowlingová
Rowlingová má twitter účet už skoro rok, ale pouze 2 zprávy, které tu přikládám. Snad ještě někdy napíše.....


17.9.2009 - 6.35 pm
I am told that people have been twittering on my behalf, so I thought a brief visit was in order just to prevent any more confusion! However, I should flag up now that although I could twitter endlessly, I'm afraid you won't be hearing from me very often...........as pen and paper is my priority at the moment
Bylo mi řečeno, že lidé psali na twitter mým jménem, tak jsem se rozmyslela ke krátké návštěvě jen proto, aby nedošlo k většímu zmatku! Nicméně, i když bych teď mohla donekonečna twitterovat, obávám se, že tak nebudu jednat moc často...... v současné době je mojí prioritou pero a papír.

2.3.2010 - 11.58 am
This is the real me, but you won't be hearing from me often I am afraid, as pen and paper is my priority at the moment.
To jsem opravdu já! Ale obávám se, že tu nebudu psát moc často...... v současné době je mojí prioritou pero a papír.


POTVRZENO!Emma Watson a George Craig jsou spolu!!

27. july 2010 at 18:46 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Trio
harra.blog.cz
Je potvrzené, že naše Emma Watson (20) a Burberry model George Craig (19), jsou spolu! tento vztah Emma potvrdila v rozhovoru s Radio 1 :

"George a já jsme byli přátelé už na focení Burberry. A když jsem byla ve Spojených státech amerických, George mi ukázal, jak dobře umí dělat hudbu. To bylo neuvěřitelné, byla jsem tak nadšená. Jsem jeho fanoušek, yay ! A obecně všechno co pro mě udělal bylo úžasné."

zdroj: hp-daily.blog.cz

Během Comic Con napadl Potter fanoušek s propiskou jiného fanouška!

26. july 2010 at 20:19 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP
Během Comic Con napadl Potter fanoušek s propiskou jiného fanouška!

Ve čtvrtek, se Comic Con zúčastnilo 6 500 lidí, kteří chtěli vidět dosud neviděné záběry z připravovaných filmů, mezi nimiž nemohl chybět ani Harry Potter a Relikvie smrti. Akce probíhala docela v klidu až na jeden incident.

Podle zpráv od Chantal Cheri, napadl jeden z Potterovských fanoušků jiného fanouška propiskou během promítání záběrů z filmu
Resident Evil: posmrtný život. Podle informací držel napadený fanoušek místo svému přítelovi, což se nelíbilo útočníkovi a zaútočil na něj propiskou. Útočníka odvedla policie v poutech a máme i krátké video. To, že se jedná o Potterovského fanouška bylo usouzeno i z toho, že má na sobě tričko s Harrym jako Nežádoucím č.1, a vypadá to, že Nežádoucím č.1 je právě on.



Odjíždím, na dlouho, ale vrátím se =)

26. july 2010 at 7:15 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Blog
harra.blog.cz

Ahoj, jak již napovídá název článku, ode dneška odjíždím na chatu, kde bohužel nemáme počítač, tudíž ani internet. Bohužel netuším, kdy se znovu vrátím, ale našla jsem dvě pomocnice, které můj blog převezmou po dobu, co zde nebudu - jsou jimi Casion a Lily =)
Chtěla by jsem svoje sbéčka moc poprosit, aby si mě nemazala ze svých seznamů affs, kdybych se nezapsala do nějakého třízení, nebo tak podobně. Vážně netuším, kdy se vrátím, ale minimálně jednou za týden se vracíme obvykle domů, abychom nakoupili další zásoby jídla a podobně, protože naše chalupa je na samotě u lesa a nikde žádný obchod poblíž není. Affs oběhnu vždycky, když přijedu, ale budu pryč vážně dlouho. =( Moc mě to mrzí, ale je to bohužel takto. Když už budu na té chatě, tak napíšu pokračování na povídku, kterou zveřejňuji na blogu. (Dvě najdete zde a zde, pak ještě kouzelný životopis). Budu psát, (sice ručně, ale to neva), pokračování příběhu o Dracovi a jeho prázdninovém příběhu (první dvě kapči jsou zde a zde), takže až je pak po prázdninách přepíši na počítač, máte se nač těšit =)
Zatím se s vámi rozloučím - jak jsem už psala, mám tady zástupkyně, které vás budou nejspíše také někdy obíhat, takže byste neměli mít ani problém s tím, že nemáte co komentovat =)
Mějte se mooooc krásně, snad se vám brzy vrátím =)
...s láskou vaše ♥♥Hermionka♥♥

Hledá se pomocník (jen dočasně)!!

23. july 2010 at 22:57 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Blog
harra.blog.cz
Ahojky, v pondělí odjíždím na chalupu a tak jsem jen chtěla zkusit se vás zeptat (ještě dřív, než bych si dala děsnou práci s přednadstavováním článků), jestli by mi někdo nechtěl s blogem trošku pomoci. Myslím tím, že by za mě na dobu, kdy budu pryč, blog převzal a přidával by novinky z HP a možná i občas zašel k mým affs. Spíše by jsem uvítala, kdyby to bylo jedno z mých affs, protože je všechny už dobře znám a důvěřuji jim =)
Pokud by jste mi někdo chtěl pomoci, napište mi prosím tady do komentářů, že mi chcete pomoci a popřípadě přidejte i svou mailovou adresu, abych vám mohla poslat heslo =) Pokud vás bude více, tak nevadí, tím líp, alespoň blog nebude zaprášený a pojede na plné obrátky =) =) Moc děkuji za ochotu tomu, kdo se dobrovolně přihlásí =)
...vaše ♥♥Hermionka♥♥

POTVRZENO! Dvojčata Phelpsovi nadabují své postavy ve videohře HP7

23. july 2010 at 22:28 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
harra.blog.cz
Jonathan Bunney,výkonný producent hry Harry Potter a Relikvie Smrti: Část první, oznámil, že James a Oliver Phelpsovi nadabují své postavy. Anglické hlasy Freda a George Weasleyouvých budou tedy patřit těmto hercům.
Připojili se tak k Rupertu Grintovi, který už dříve potvrdil svou účast na dabingu pro svou postavu Rona.

Jonathan v interview stručně uvedl pár poznámek k verzi Wii. Pokud jde o způsob vrhání zaklínadel během duelu nebude již více třeba donekonečna hýbat pákou jako dříve.

Bohužel se objevila informace,že Daniel Radcliffe a Emma Watsonová určitě nebudou dabovat své postavy,tudíž Harryho a Hermionu a to kvůli nedostatku času.To nám ale může být celkem jedno,jelikož české fanoušky by potěšilo,kdyby byla hra nadabována do češtiny jako Fénixův řád,či alespoň s českými titulkami jako u hry Princ dvojí krve.

Interview máte k dispozici níže.


zdroj: hp-daily.blog.cz

Nové promo fotky k HP4

22. july 2010 at 14:52 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Ohnivý pohár
harra.blog.cz
Také byly zveřejněny nové promofotky k Ohnivému poháru. Můžeme na nich vidět Gabrielle Delacour, Vincenta Crabbea, Hermionu, Seamuse, Viktora Kruma, Cedrica Diggoryho a Cho Changovou. Jsou moc hezké =) ...osobně jsem ještě neviděla žádne promofotky od Gabrielle Delacourové, ale moc se mi líbí =)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

zdroj: hp-daily.blog.cz

Nové promofotky k HP6

22. july 2010 at 10:35 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Princ dvojí krve
harra.blog.cz
Objevily se nové fotky z Prince dvojí krve. Jsou na nich Nymfadora Tonksová, Hermiona, Harry, Draco, Horacio Křiklan, Tom Raddle (11-ti letý), Fernir Šedohřbet, Belatrix a Ron. =)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroj: hp-daily.blog.cz

Matt Lewis o drastické změně Nevilla v Relikviích smrti

21. july 2010 at 14:08 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
harra.blog.cz
Matthew Lewis o drastické změně Nevilla v Relikviích smrti

Herec Matthew Lewis hovořil v nejnovějším rozhovoru o drastické změně své postavy, Nevilla Longbottoma v Harrym Potterovi a Relikviích smrti. Už to není ten jedenáctiletý, plachý a šikanovaný chlapec, ale sedmnáctiletý muž, který je připraven bojovat.

O ne/používání falešných zubů a uší:
"Falešné zuby a uši byly hned to první, co jsem neměl už víckrát použít, hned po vestě s tukem. Myslím si, že se budu v posledním filmu více líbit."

"Mě to nevadí, nosit všechny tyto věci, protože to je vhodné pro jeho charakter. Tentokrát je trochu otlučený a zakrvácený, a žije v komnatě nejvyšší potřeby."

O drastické změně Nevillova charakteru:
"Neville byl plachý, zranitelný, zanedbaný, ponižovaný a rozzlobený. Za ta léta ale dozrál, a v sedmém roce je z něj už úplně jiný člověk. Je z něho odporový vůdce, který chce jít a bojovat, a udělat správnou věc. Dostal více hrdinství, má srdce, odvahu a je věrný. Sice ještě stále není dokonalý, ale vidí skrze to, co je důležité."

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!

zdroj: stupefy.blog.cz

Matt Lewis na London Film & Comic Con 2010

20. july 2010 at 8:49 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
harra.blog.cz
Matt Lewis na London Film & Comic Con 2010

Herec Matthew Lewis, nám známý z Potterovek jako Harryho nebelvírský spolužák a kamarád Neville Longbottom se o víkendu zúčastnil akce London Film & Comic Con 2010. Na akci se odfotografoval i s boxerskou legendou, Mikem Tysonem a také s několika jeho fanoušky. Na fotografie se můžete podívat pomocí odkazů níže.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroj: stupefy.blog.cz

Zemřel Bernard Giraudeau, uctěme jeho památku!!

19. july 2010 at 18:58 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Věštec
harra.blog.cz
S velkým smutkem Vám oznamujeme, že dne 17.7.2010 zemřel ve svých 63.letech talentovaný herec Bernard Giraudeau na jednu z nevyléčitelných nemocí - na rakovinu. Bernard především propůjčil svůj hlas pro audio-knihy Harryho Pottera, aby mnohé francouzské děti - např. ty, které neumějí číst,
nebo jsou slepé, mohly příběh slavného Harryho Pottera alespoň slyšet. Bohužel takto namluvil pouze první čtyři díly.

Barnard Giraudeau nebyl jen herec, nýbrž i scenárista, režisér a talentovaný autor. Všem bude velmi chybět. Uctěme tedy společně jeho památku  minutou ticha a připojme se tak k vyjádření své upřímné soustrasti celé jeho rodině.
_________________________
Zdroj: hp-daily.blog.cz + úprava by: harra.blog.cz

Daniel Radcliffe dostal roli v TV filmu Žena v Černém

18. july 2010 at 11:09 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Trio
harra.blog.cz
Vynořily se zvěsti, že herec Daniel Radcliffe, který v Potterovkách ztvárňuje hlavního hrdinu celé ságy, Harryho Pottera dostal roli Arthura Kippa v televizním filmu Žena v Černém (The Woman in Black). Tuto informaci dnes potvrdil Romley Davies, který stojí v čele Danovy publicity. Je zajímavé, že film už jednou natočen byl, a to v roce 1989, a ještě zajímavější je fakt, že hlavní roli, pana Arthura Kippa v té době ztvárnil Danův (Harryho) filmový otec Adrian Rawlins (James Potter). Jaká náhoda, že ano?

Film pojednává o mladém právníkovi, který přijde do malého městečka zvaného Crythin, aby zkontroloval majetek a další pozůstatky po právě zemřelé paní. Hned po příjezdu zjišťuje, že něco není v pořádku. Nikdo totiž o staré paní nechce mluvit a dokonce je varován, aby nechodil do jejího domu, protože tam prý straší "žena v černém". Samozřejmě jim nevěří a vydává se splnit zadaný úkol. Brzy však zjišťuje, že je měl poslechnout...
________________________________
Zdroj: hp-daily.blog.cz

Nové fotky z Relikvií Smrti už tento víkend!

17. july 2010 at 11:53 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP
harra.blog.cz
Jak už bylo dříve oznámeno, mezi 22.-25.červencem budou na akci Comin-Con v San Diegu představeny nové záběry z Relikvií, ale to pravděpodobně nebude vše, čeho se v nejbližší době dočkáme. Už dnes má v USA vyjít filmový časopis Entertainment Weekly a podle informací od stránky oclumencia.com.br bude obsahovat i článek ohledně sedmé Potterovky a také nové snímky, každopádně se brzy přesvědčíme jak je to, protože pravděpodobně se scany dostanou na internet už dnes, takže se máme na co těšit!!:)
_____________________
Zdroj:hp-daily.blog.cz

Hledají se spoluadmini!!

15. july 2010 at 21:56 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Other
Ahojky =) ...chtěla by jsem všem oznámit, že jsem získala blogovou adresu harrypotter.blog.cz ...když jsem si o ni psala na blog@blog.cz měla jsem s ní již připravené plány, myslela jsem si, že by bylo hezké, kdyby tyto blogové stránky s touto doménou vytvářelo více lidí - tedy spíše fanoušků, kteří si myslí, že bez HP nedokáží žít =)) Ráda by jsem proto vás všechny požádala, nebo spíše pozvala k vytváření tohoto blogu =)
Pokud bude někdo chtít, může se zapsat zde do komentářů.

1) přezdívka                                                            
2) blog                                                                    
3) jak často by jsi na blogu byl/a                            
4) email, ICQ , Facebook (jakýkoli kontakt na tebe)
5) máš nějaké zkušenosti s grafikou?                     
6) souhlasíš s těmito pravidly?:                               

a) blog bude registrován na e-mail, který je můj, aby někdo
                            nemohl jen tak změnit heslo a tím znemožnit přístup k blogu                  
ostatním adminům (při tom já samozdřejmě slibuji,     
že toto sama neudělám)                                              

b) jakýkoli článek přidáš na blog alespoň jednou týdně =)       


Pokud budete mít zájem, komentáře jsou vítány =) 

♥♥Hermionka♥♥

P.S. chci jen upozornit, že toto se netýká nijak tohoto blogu, nijak jej neohrozí, nenahradí ani  nepoškodí, budu zde stejně často, jako doposud - možná i častěji, spíše se prohloubí mé zkušenosti a vždy se to tu o něco vylepší =)

Daniel Radcliffe v HP7 bude nahý!!!

15. july 2010 at 11:10 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Relikvie smrti
harra.blog.cz
Londýn - Představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe se v dalším zpracování čarodějnické ságy objeví nahý.
Obrýlený kouzelník se bez kalhot objeví v další části čarodějnické série s názvem Harry Potter and the Deathly Hallows.
Sám herec své nové roli zpočátku vůbec nevěřil. "Myslel jsem si, že budu hrát rozhodně oblečený, ale evidentně ne," uvedl s úsměvem populární herec o své nové podobě, kterou mu přišila autorka knižní předlohy Harryho Pottera J. K. Rowlingová.

Datum vydání rozšířené verze Vězně z Azkabanu a Ohnivého poháru

14. july 2010 at 11:23 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Ohnivý pohár
Datum vydání rozšířené verze Vězně z Azkabanu a Ohnivého poháru a další info

Jak už bylo oznámeno dříve, Warner Bros. připravuje po vydání rozšířených verzi DVD a Blu-ray (známé také jako ULTIMATE EDITION) Harry Pottera a Kamene mudrců a Harry Pottera a Tajemné komnaty vydat i rozšířené verze třetí a čtvrté Potterovky, Harry Pottera a Vězně z Azkabanu a Harry Pottera a Ohnivý pohár. Dnes už bylo prozrazeno oficiální datum vydání obou DVD a také informace o tom, co se na nich bude nacházet.

Spekulace o tom, že by měly vyjít tyto speciální verze 25.listopadu.2010 se nepotvrdily, protože ve spojených státech americký vyjdou už 19.října.2010! Ale u nás se pravděpodobně na 99% této speciální edice DVD a Blu-ray bohužel nedočkáme, jak kvůli tomu, že tu nevyšly ani první dva díly, tak i proto, že nejsme žádný velký stát, jako např. Německo nebo Španělsko, tam se toho určitě dočkají. Musíme se tedy s tímto faktem smířit, jednou z jediných možností jak si tyto verze pořídit je možnost zakoupení anglické verze na Amazon.com. Pojďme se ale alespoň podívat na to, co budou tyto disky obsahovat, protože možná za deset let si je pořídíme i s českým dabingem =)

○ Více informací naleznete v celém článku....

Tři nové fotky Emmy z photoshootu pro oficiální stránku od Andrea Carter-Bowman

13. july 2010 at 13:56 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Trio
harra.blog.cz
Objevily se tři nové fotky Emmy pro photoshoot,který je pro svou oficiální webovou stránku. Tento photoshoot nafotila fotografka Andrea Carter-Bowman. Na ostatní fotky z tohoto photoshootu se můžete podívat tady.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroj: hp-daily.blog.cz