June 2010

DVD Deathly Hallows, part I. - 12. 5. 2011 ?

30. june 2010 at 12:36 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Relikvie smrti
harra.blog.cz
Rozdělení knihy Harry Potter a Relikvie smrti  způsobilo nejen zahájení natáčení dvou samostatných filmů (část I. & II.) a také dvě různé DVD , jedno pro každou část. Část I. do kin v Česku (a také ve většině světa) dorazí 18. listopadu tohoto roku. Důvěryhodný zdroj zpráv Oclumência prozradil, že DVD k první části Relikvií smrti by mohlo přijít  trh ve dnech 12. 5. 2011. To znamená, že by vyšlo asi pět měsíců po jeho projekci v kinech. Tato informace, ačkoli to je nejspíše jen fáma, by měla být přijata s důležitým hlediskem. =) ...máme se nač těšit =)

zdroj: oclumencia.com.br

Třízení Affs - červenec - srpen 2010

30. june 2010 at 12:13 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Affs
harra.blog.cz
Po delší době se zde koná zápis Affs, protože ve vás začínám mít tak trochu zmatek... =)

○ Pravidla roztřízení do skupin najdete níže v celém článku...

Harry Potter & the Deathly Hallows Official HD Trailer!!!

29. june 2010 at 12:36 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Relikvie smrti
harra.blog.cz

Můj bože, můj bože, můůůj božeee!!!! Je to tady, už je to tady!!!! Warner Brothers splnili svůj slib a poslední trailer k Potterovkám je na světě a viděly ho na youtubu už tisíce lidí!!!! Já tomu vážně nemůžu uvěřit!!! Odpouštím Warner Brothers, jak nás pořád napínali a doslova nás mučili, když nám nezveřejnili alespoň pár fotek již dříve, než včera, a jak nás napnuli tím krátkým sestřihem pro MTV Movie Awards, ale bylo to jen o fous, abych nezešílela napjetím :D =D ... Právě jsem se asi po stopadesáté na trailer dodívala, protože jsem se do něj zbláznila, nedokážu žít bez HP ...a ten trailer mě úplně zhypnotizoval, musím si ho pouštět pořád dokola a dokola, abych naonec dokázala uvěřit, že to není jen sen, že je to pravda!....Protestuju proti času, chci aby už byl listopad!!!! ....Je to vážně neuvěřitelné, je to poslední trailer a já myslím, že je to ten nejlepší trailer, který byl kdy k potterovkám vytvořen!....tvůrci se rok od roku lepší a trailery jsou více a více dokonalejší!!!!!...V traileru je mnoho scén, které jsme si vyvodili již z včerejších fotografií, ale je zde také plno scén, které na fotkách ani nikde jinde vyobrazeny nebyly, ale v traileru jsou nádherné!!!! Třeba Harry, který dobrovolně příjde do Zpovězeného lesa zemřít, kde na něj Voldemort sešle smrtící kledbu; Harry, skřet Gornuk, Ron a Hermiona(převlečená za Bellatrix), jak někam letí; Harry s Hagridem letící nad Londýnem (scéna Sedm Potterů); drak razící si cestu z Gringotovy banky;  Ron s Hermionou bojující někde v hradu; školník Filch,za kterým na chodbě něco vybuchlo; Harry s Voldemortem někde v hradě, když se Voldemort Harryho prá, proč zůstal naživu a Harry mu odpoví, že žije proto, že má proč žít; záblesk ministerstva kouzel; scéna z domu Batyldy Bagshotové, když z ní vyletí Naginni a zaútočí na Harryho; scéna z komnaty nejvyšší potřeby, kdy zložár zničí úplně vše; Severuse Snapea, který je přitisknut ke stěně Bradavického hradu; Draca Malfoye snažícího se vyšplhat co nejvýše v komnatě nejvyšší potřeby, aby jej zložár nezabil; plno prchajících studentů Bradavic a také konečný souboj Harryho a Pána zla.!!! ...Jak jsem již psala, je to ten nejkrásnější, nejpovedenější a nej, nej trailer, který jsem kdy viděla, musíme si bohužel ještě počkat 143 dní, než uvidíme první část z Relikvií smrti!!!!
Harry Potter and the Deathly Hallows part one - 18. 11. 2010
          Harry Potter and the Deathly Hallows part two -  July      2011         

zdroj videa: youtube.com + text vlastní! =)   

Glastonbury Music Festival - Den třetí (26.06.2010)

29. june 2010 at 10:38 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
 Emma si užila i třetí den na hudebním festivalu Glastonbury, opět v
doprovodu George Craiga...Moc jí to tam sluší !!! =)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

○ Více fotografií naleznete v celém článku...


Nové fotky z traileru pro Relikvie + trailer již za pár hodin!!! =)

28. june 2010 at 22:15 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Relikvie smrti
harra.blog.cz
Jak před několika dny Warner Brothers potvrdili, již za několik hodin - 29. června 2010 (kolem 1:00 ráno), bude na internet propuštěn oficiální trailer k filmu Harry Potter a Relikvie smrti : část I. a II. Prostřednictvím webové stránky USA Today, byly zveřejněny nové fotografie ze samotného traileru! =) V traileru shlédneme konečné setkání Harryho s Voldemortem včetně jejich posledního boje, Harryho, který se potápí pro meč Godrika Nebelvíra, Voldemorta se smrtijedy a spoustu dalších! =)
Nemůžu se traileru dočkat!! ..jdu si už dnes raději lehnout, abych, až se probudím, mohla ihned zapnout počítač a shlédnout nový a zároveň poslední trailer k Harrymu Potterovi a Relikviím smrti!! ...Je až neuvěřitelné, jak čas rychle utíká dopředu, "nedávno" jsem stála ve frontě na lístky na Prince dvojí krve a teď už nás čekají Relikvie!! =) ...dnes už tedy raději jdu spát :) ...hned ráno budu všude hledat trailer a přidám ho zde co nejdříve to půjde!!! =)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

zdroj: scarpotter.com + hp-daily.blog.cz + přidaný text by: harra.blog.cz

Je čas udělat škole pápá =) =D =)

28. june 2010 at 11:52 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Other
Áno, áno =) ...konečně, po deseti měsících plných (m)učení ve škole naše třída v pátek obdržela vysvědčení =) Omlouvám se, že jsem to tady nenapsala už v pátek, či o víkendu, ale i přesto, že škola skončila, jsem neměla moc času (ale to jsem si zavinila sama a vůbec toho nelituji) =)
No, někoho možná může zajímat, že jsem právě vyšla osmou třídu zš a, že mám jen tři dvojky(Dějepis, Zeměpis, Chemie) a jinak jedničky =), s čímž jsem celkem spokojená :), protože jsem byla v duhém pololetí pořád nemocná a všechno bylo pro mě proto složitější, protože výklad učitele je pro mě nepostradatelný (z hodiny si zapamatuju až 70% výkladu) a mě ho scházelo docela hodně :( ...no ale to už přece nemusím rozebírat, kostky byly vrženy a já jsem ráda, že mám jen ty ti dvojky. =) =) ...Teď se ale vrátím k tomu, proč jsem o víkendu tento článek nezveřejnila :) ...V pátek jsem byla na oslavě narozenin obchodu, který je nedaleko domu, ve kterém bydlím a na té oslavě byl i Ruda z Ostravy (proč by tam taky nebyl, když bydlí v Ostravě jako já a určo tam chodí taky občas nakupovat:)), - jeden z účastníků soutěže X-Factor, který například zpívá písničku (jak překvapivé :D) - Ostrava =) ..no ale tu jsem na youtubu nemohla najít, tak jsem alespoň našla jedno video, ve kterém zpívá jakousi vylepšenou verzi písničky Don´t wory, be happy :) ...určitě se na video podívejte, já jsem se u něj nemohla přestat smát =) :D =)


....V sobotu jsem strávila celý den na Oriflame Midsummer festivalu, kde proběhla autogramiáda Terezy Maxové spojená prezentací projektů Nadace Terezy Maxové dětem, autogramiáda Ewy Farne, zapálení slavnostní vatry a rituál pálení křivd. Později odpoledne zazpívala Ewa Farna se svými nejznámějšími písničkami jako jsou: L.A.S.K.A , Boží mlejny melou, Měls mě vůbec rád, La la laj a další, vystoupila také Jitka Zelenková, skupina 100°C  a také nemohla chybět ABBA Revival. Mimo tohle tam bylo plno soutěží pro děti, poznávání  bylinek, vití věnců, odborné poradenství v péči o pleť a líčení s kosmetikou Oriflame. ...Musím uznat, že se mi to tam velmi líbilo, mám dokonce podpis Ewy Farne s její fotkou =) ...samozdřejmě jsem (jako správný fanoušek Ewy) fotila a níže najdete ty nejpovedenější fotky z autogramiády =)


(klikni pro zvětšení)
imagebam.com  imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com


...... Neděli jsem strávila především venku s přáteli a nakupováním, takže si nemám nač stěžovat, protože nákupy jsou pro mě velice oblíbenou činností :) ...abych také nezapoměla, v sobotu jsem si na festivalu koupila tričko, které navrhla Ewa Farna právě na propagaci nové kolekce pro Oriflame - Very me =) Fotku najdete opět níže :)


(klikni pro zvětšení)
imagebam.com  imagebam.com
♥♥Hermionka♥♥

Luke Newberry ztvární v HP7 Teddy Lupina

28. june 2010 at 8:19 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Relikvie smrti
harra.blog.cz
A&J Management aktualizovalo filmografii mladého herce Luka Newberryho, z které se můžeme dozvědět, že Luke ztvární v Harry Potterovi a Relikviích smrti: část II. Teddy Lupina, syna Remuse Lupina a Nymphadory Tonksové. Objeví se v úplně závěrečné scéně, tedy v epilogu.

Newberryho jsme si mohli všimnout už na fotografiích z natáčení epilogu na nádraží v Kings Croos. Byl zachycen při příhodu na natáčení společně s Tomem Feltonem (Draco Malfoy). Na jeho fotky z příchodu se můžete podívat níže.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!

zdroj: lusi.blog.cz

Nová španělská loga k Relikviím Smrti =)

27. june 2010 at 14:34 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Relikvie smrti
harra.blog.cz
Oficiální facebook stránky filmu Harry Potter a Relikvie smrti - část I & II uvolnily na internet nová španělská loga k posledním očekávaným potterovkám. Jedno je v oblacích tak jak je to ostatně tradicí u všech potter filmů, (španělsky a anglicky) a u dalšího je jen HP7 a roky vydání do kin. Podle informací jsou tato loga používána i v teaster traileru, který má být zveřejněn na netu 29.6. 2010 (Již toto úterý!!!) kolem 1:00 hodiny ranní.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
zdroj: hp-daily.blog.cz

Happy Birthday Matthew =)

27. june 2010 at 11:02 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
harra.blog.cz
Dnes, dne 27. června 2010 slaví své 21. narozeniny Matthew Lewis, pro nás HP fanoušky znám jako Nebelvírský spolužák Harryho Pottera - Nevill Longbottom. Role Nevilla je v posledním HP díle - Reliviích smrti II. velice významná, jelikož Nevill zabije Voldemortova hada Naginniho mečem Godrika Nebelvíra a tím zničí jeden z posledních viteálů, které brání smrti Pána zla.

Proto přejme Matthewovi všechno nejlepší k narozeninám!!

harra.blog.cz

LEGO Harry Potter years 1-4 je už tady !!!

27. june 2010 at 10:27 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP
mylove-myworld.blog.cz
Konečně je tady! =) Dlouho očekávaná videohra LEGO Harry Potter Years 1-4 dorazila do prodejen. Hra v Česku vychází i s českými titulky a např. na xzone je k dostání za 699 Kč.
Podle prvních ohlasů se hra velmi povedla =)

 ○ Popis hry naleznete v celém článku...

Rohan Gotobed jako mladý Sirius Black v Relikviích smrti

26. june 2010 at 11:04 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Relikvie smrti
harra.blog.cz
Dětský herec Rohan Gotobed byl vybrán do role mladého Siriuse Blacka ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti. Vzhledem k tomu, že není o malém Siriusovi ve knize zmíňka jinde, než v jedné ze vzpomínek, Rohan (12)  bude pravěpodbně hrát Siriuse ve vzpomínkách Severuse Snapea na konci části druhé části Relikvií smrti. - Osobně si ho neumím v roli Siriuse představit, vypadá docela nevině, zato Sirius docela v dětství zlobil, jsem zvědavá, jak tuto roli zvládne =)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: hp-daily.blog.cz + úprava by: harra.blog.cz

Trailer k Relikviím smrti v ČR již 29.června !!! =)

25. june 2010 at 10:39 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Relikvie smrti
harra.blog.cz
SnitchSeeker.com získalo potvrzenou informaci od Warner Bros., že TEASER TRAILER k Harry Potterovi a Relikviím smrti (část I. a II.) bude propuštěn dne 28.června 2010 v 16:00 hodin USA, což znamená někdy v 1:00 hodinu v noci, 29.června v ČR. Takže už víme, kdy přesně budeme očekávat tuto velmi očekávanou ukázku.

Warner Bros. tuto informaci oznámili i na svém Twitter účtě, oficiálně potvrdili i to,že trailer bude promítán na premiéře filmu Twilight sága: Eclipse 30.června 2010.
_____________________________
Zdroj: hp-daily.blog.cz


Clemence v Gossip Girl?

23. june 2010 at 14:04 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
harra.blog.cz
Clémence Poésy pravděpodobně neuvidíme jen 18. listopadu v roli krásné Fleur Delacour v Relikviích Smrti,ale také jako mladou,okouzlující slečnu Evu ve věku 20-30 let s pravým francouzským přízvukem ve čtvrté sérii velmi populárního teenagerského seriálu Gossip Girl.Třetí série seriálu skončila odchodem Sereny Van Der Woodsenové do Paříže,kde se pravděpodobně setká s Evou.

Tyto informace jsou však ještě nepotvrzené, čeká se na vyjádření agenta Clemence.
_____________________________
Zdroj: hp-daily.blog.cz

Poslední dvě Potterovky budou mít více než 2 hodiny =)

21. june 2010 at 9:48 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Relikvie smrti
harra.blog.cz
V nejnovějším rozhovoru poskytl filmový střihač Mark Day, který má na starosti také střih dvou posledních Potterovek zajímavou informaci o předpokládané délce obou částí Relikvií smrti.

Mark Day bohužel nemohl poskytnout přesnou informaci o délce filmu, ale oba filmy by se měli pohybovat kolem délky 2 hodiny a 20 minut, takže se jedná o docela dost slušnou délku.

Dále byla zveřejněna informace od francouzského Warner Bros., které poskytlo informaci, že TEASER TRAILER bude mít délku přibližně 2 minuty a 20 sekund, takže se máme na co těšit. Upozorňuji, že TEASER TRAILER bude uveden už 28.června.
________________________________
Zdroj: hp-daily.blog.cz

AKCE! PC hra HP a Princ dvojí krve za 240 KČ!

20. june 2010 at 13:25 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Princ dvojí krve
harra.blog.cz
AKCE! PC hra Harry Potter a Princ dvojí krve za 240 KČ!

Na stránce GAMEEXPRES.COM je teď velká akce! PC hru Harry Potter a Princ dvojí krve si místo běžné ceny: 499 KČ můžete teď zakoupit jen za 240 KČ!

POPIS:
Hra na motivy stejnojmenné knihy s Harrym Potterem. I tentokrát se po kouzelné škole v Bradavicích budete moci toulat zcela volně, aniž by vás cokoliv nutilo k lineárnímu postupu. Projdete si taktéž klíčové lokace jako Doupě, jeskyni Viteálů, astronomickou věž i úschovnu lodí. A v příběhu zase nebudou chybět studentské romance a zesměšnění Rona Weasleyeho nebo rozvinutí Harryho vztahu s Ginny. 

Do Bradavic se vrátíte proto, abyste pomohli Harrymu přežít náročný šestý ročník kouzelnické školy. Budete mít rovněž možnost zapojit se do vzrušujících čarodějnických duelů, míchat a vařit magické přísady, či se vznést do vzduchu a vést famfrpálový tým Nebelvíru za vítězstvím.

Koupit si ji můžete ZDE!

zdroj: lusi.blog.cz

Fotky HP herců a Jo Rowling-slavnostní otevření WWoHP + tisková konference =)

18. june 2010 at 15:30 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP
Byly zveřejněny nové fotky potter herců (Matta,Jamese a Olivera,Michaela Gambona,Toma,Rupa,Bonnie,Warwicka,Dana) a Jo Rowlingové ze slavnostního otevření Kouzelnického parku Harryho Pottera,které se uskutečnilo 16.6.2010.
...a také několik fotek z tiskové konference přímo z hospody u Tří košťat =)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj:hp-daily.blog.cz

Slavnostní otevření Kouzelnického parku HP

17. june 2010 at 18:00 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP
harra.blog.cz
Ve středu večer místního času se v letovisku Universal v Orlandu, Florida, USA sešla široká komunita HP fanoušků,aby se staly svědky a účastníky dlouho očekávaného otevření kouzelnického světa Harryho Pottera, nové části zábavního parku, který je součástí letoviska. Nechyběly zástupci médií a fanouškovská stránek.Shromážděné davy měli možnost sledovat podél červeného koberce příjezd potterovských hvězd - Warwicka Davise,Michaela Gambon, Matta Lewise, Toma Feltona, Jamese a Olivera Phelpsových, Bonnie Wright, Ruperta Grinta a Daniela Radcliffa, jakož i producentů filmu - živého Davida Heymana a Davida Barrona . No a samozřejmě nemohla chybět ani Jo Rowlingová.

Clemence Poesy - Photoshoot 1.3 (Thomas Nutzl)

16. june 2010 at 19:20 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
Je to už déle,kdy byly zveřejněny scany časopisu Tatler a kde jsme měli možnost se podívat na fotky z připravovaného photoshootu Clem.Nyní se konečně objevilo 11 skvělých fotek z tohoto shootu,který nafotil Thomas Nutzl.Je fakt krásý,Clem je jako vždy perfektní!:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:hp-daily.blog.cz

The best of Harry Potter =)

15. june 2010 at 19:46 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP
harra.blog.cz
V návaznosti na sobotní ukončení natáčení Relikvií Smrti přináší MTV pohled na vrcholné okamžiky jednotlivých filmů, a tedy i celé série.

V úvodu se zmiňuje těžký úkol, který čeká filmaře vždy, když se pustí do zpracování oblíbené knižní předlohy. V případě tvůrců filmových potterovek byla tato úloha o to těžší, protože to byl v době začátku natáčení již celosvětový fenomén, z plánované sedmidílné ságy byly na světě jen čtyři díly a JK Rowlingová odmítala prozradit cokoliv navíc.

Jistě, filmaři se nevyhnuli chybám, ale bylo by hříchem zaměřovat se na ně, protože suma všech nepodařených rozhodnutí je mnohonásobně překročena tím, co se filmařům podařilo =).

○ V pokračování článku tedy najdete přehled toho nejlepšího z filmů 1-6 spolu s úvahou, co by mohlo být nejlepší v zbylých částech filmu (pozor, úvahové části obsahují mírný SPOILERY pro ty, co nečetli knihy!).

New dessign na téma Relikvií smrti =)

14. june 2010 at 19:21 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Blog

 =) Ano, jak již sami vidíte, je tady nový design - tentokráte s tématikou Relikvií smrti =) nechala jsem se inspirovat nedávno zveřejněnými fotografiemi z připravovaného kalendáře na rok 2011 a tohle z toho vzniklo =) doufám, že se vám dess líbí, já jsem docala spokojená =) =)

Náhled starého desu:
  (klikni na miniaturu pro zvětšení)

imagebam.com


Náhled nového desu:

(klikni na miniaturu pro zvětšení)

imagebam.com
♥♥Hermionka♥♥