April 2010

Fénixův let - 5. kolo - vyhodnocení

30. april 2010 at 21:55 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Fénixův let

harra.blog.cz
Velmi mě těší, jak jste se se svým úkolem vypořádali =)

Vyhodnocení najdete v celém článku....

Tajemná komnata - nové fotografie :o)

30. april 2010 at 21:20 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Tajemná komnata
Objevily se nové fotografie z námi již velmi známého dílu Harryho Pottera - Tajemné komnaty.
Můžeme na nich zhlédnout Rona Weasleyho s jeho rodinou, hodinu bylinkářství Zmiozelu s Nebelvírem, či jaký byl Ronův výraz při tom, když mu Vrba mlátička zdemolovala tátovo
pracovní auto. =)
harra.blog.cz
free image host free image host free image host free image host free image host
zdroj: hp-daily.blog.cz + text by: harra.blog.cz

Upoutávka na Nylon

30. april 2010 at 10:27 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
Americký časopis NYLON přinese ve svém květnovém čísle pohled na mladé nadějné hvězdy Hollywoodu a jako upoutávku zavěsili na youtube mix hvězd a jejich oblíbených zamilovaných písní. Potterovky mají své zastoupení v osobách Toma Feltona (Bon Jovi), Ruperta Grinta (Ústřední melodie Sponge Bob Squarepants) A Bonnie Wright (Leonard Cohen).

Všichni tři potterovští herci se zúčastnili i fotografování. Květnové číslo časopisu NYLON se do amerických novinových stánků dostalo už včera.

V pokračování najdete výše zmíněnou upoutávku, jakožto i další upoutávku s Rupertem Grintem v hlavní roli :o)
V tomto videu Rupert hovoří o svých podivných zálibách (např. jízda na jednokolovém kole), o svých zvířatech (miniaturní selata a miniaturní ježci), o tom, jak by chtěl prodávat zmrzlinu v Japonsku (Japonsko je super a v dětství chtěl být zmrzlinářem), o svém výstředním filmovém vkusu (např. krátký film Razorhead). Na závěr předvede malou hereckou etudu v podobě pláče na požádání - tvrdí, že pro herce je nejtěžší zahrát smích, takový ten od srdce, pláč považuje za (cituji):  "Poměrně lehký."zdroj: priori-incantatem.sk + překlad by: harra.blog.cz

Dursleyovi nejen v Relikviích smrti 1. ?

29. april 2010 at 17:38 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Relikvie smrti
O tom, žeTwitter je užitečná věc se můžete přesvědčit již po několikáté. Harry Melling - jeden z herců, který má svůj Twitter účet, prozradil, že druhá část závěrečných filmů Relikvie Smrti může mít pro diváka překvapující konec.

○Více čtěte v celém článku...

VŠIMNĚTE SI: Divočejší a zuřivější vzhled Fenrira Šedohřbeta

28. april 2010 at 20:35 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Relikvie smrti
Fotky z natáčení jsou skvělá věc. Fanoušci totiž pátrají, prohledávají každý jejich detail, spekulují a jsou v očekávání. Když před Vás studio přehodí hotovou fotku z filmu - je to nuda (ikdyž ne vždy!!). Každopádně, prohrabala jsem se stovkami fotek z natáčení Relikvií Smrti a dostala jsme se ke třem fotkám, na kterých se nachází herec David Legeno - představitel smrtijeda Fenrira Šedohřbeta a soudě podle reakcí fandů - v šestém filmu svým zjevem některé fanoušky zklamal =(. Tvůrci se zřejmě zamysleli a udělali Šedohřbeta takového, jak si ho představují fandové z knih. Jeho vzhled vypadá mnohem divočeji a zuřivěji. Přesně takové by mělo být i jeho chování - v bitvě o Bradavice se prý choval jak utržený ze řetězu. Tak údajně zní reakce z promítnutých částí filmu na letošním ročníku ShoWestu.

VŠIMNĚTE SI V šestém filmu byl Fenrir Šedohřbet učesaný a upravený. Vlasy stažené do nenápadného culíku, upravené a zastřižené vousy. Ovšem NYNÍ má více zarostlou tvář, konečně schované uši s naušnicemi, stylové copánky působící dojmem rastů, rozdrbané a neulízané vlasy a také dlouhou bradku, ze které by mu měly růst dlouhé copánky.

Co si o novém vzhledu Fenrira Šedohřbeta myslíte Vy?

Rozdíl je opravdu veliký:

Předtím:

harra.blog.cz

Nyní:

harra.blog.cz
zdroj: reducto.blog.cz + úprava by: harra-blog.cz

Kampaň k Relikviím Smrti odstartuje v červnu!

27. april 2010 at 12:17 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Relikvie smrti
Současnou kampaň společnosti Warner Bros. k první části závěrečného filmu Harry Potter a Relikvie Smrti můžeme bez přehnaných označit za překvapivě skromnou.Koncem prosince,při příležitosti uvedení DVD HP a Princ dvojí krve na americký a bristký trh,zveřejnili pouze první dvě (1,2) oficiální fotky a exkluzivní klip.Od té doby je stále ticho před bouřkou a jeho konec byl nadále v nedohlednu.

Před několika hodinami se však konečně k tomuto déletrvajícímu stavu ak jeho změně vyjádřili i kompetentní.Viceprezidentka propagačních služeb pro Warner Bros. Domestic theatrical Distribution, Kelly O'Connor, oficiálně potvrdila, že Warner Brothers spustí ostrou kampaň až v červnu tohoto roku.

Důvodem by mohlo být otevření kampaně v marketingově významném letním období,kdy chodí do kin více diváků než během ostatních období roku.Jistá symbolika je také v tom,že v červnu se zároveň končí téměř jeden a půl roční natáčení obou částí Relikvií Smrti.

Kampaň k Relikviím Smrti by měla začít uvedením traileru v amerických a kanadských kinech.Kelly O'Connor má totiž na starosti právě uvedení trailerů Warner Bros. v kinech as tím spojenou distribuci reklamních materiálů.

Warner se také chystají využít ve svůj prospěch letní premiéru pokračování Twlight ságy - Zatmění. Začátek své kampaně k Relikviím Smrti totiž možná až okatě spojují právě s premiérou tohoto filmu. Vyvrcholit by měla začátkem listopadu před podzimní premiérou První části.
_____________________________________
Zdroj:hp-daily.blog.cz

Michael Gambon o projektu Krapp's Last Tape!

26. april 2010 at 16:47 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
V novém rozhovoru na podporu Michaelova (Brumbálova) současného projektu Krapp's Last Tape v Dublinu, herec vzpomínal na zábavu, kterou prožil při natáčení filmů o Harrym Potterovi. Fotku ze zmiňovaného projektu najdete níže a rozhovor si můžete přečíst zde.

harra.blog.cz
Zdroj:hp-daily.blog.cz

Nový vzhled DVD k Princi dvojí krve

25. april 2010 at 14:01 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Princ dvojí krve
Pamatujete na DVD, která vyšla v červenci 2009? Byla to úplně stejná DVDčka, jaká jsme již měli doma, jen měly nový obal. Podle distributora šlo o sjednocení celé série pro Evropu, my jsme v tom ale viděli spíše reklamní tah, protože v tom samém měsíci vstoupil do kin Princ Dvojí Krve. Probíhalo hodně spekulací, jak v listopadu vyjde Princ na DVD a BD, protože kdyby vyšel v novém obalu, bylo by to dost nefér vůči fanouškům, kteří si DVD kupovali již od začátku a najednou by si do sbírky měli zařadit něco, co je děláno v naprosto odlišném stylu. Naštěstí Princ vyšel v normálním vzhledu, tak jak jsme na HP byli zvyklí. Nyní si ale tvůrci přece jen na nové obaly vzpomněli a aby si to vyžehlili u těch, kteří koupili komplet prvních pěti filmů v novém designu, v budoucnosti vydají i v podobném stylu i Prince dvojí krve prozatím není známo kdy, ale vzhled DVDčka je již oficiální. Do ČR se jistě tento obal také dostane, pravděpodobně po doprodání verze s původním obalem.
DVDčka, která již u nás v novém vyšla:

harra.blog.cz
Nový obal k Princi dvojí krve:
harra.blog.cz
zdroj: reducto.blog.cz

EXKLUZIVNĚ: Trailer k filmu 'Twilight Saga: Zatmění'

24. april 2010 at 10:16 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Other
Oficiálně jsme se finálního traileru k filmu Twilight Saga: Zatmění měli dočkat až v dnešších ranních hodinách, ale cestu na internet si ukázka našla už včera kolem poledne. Zatím nemáme k dispozici příliš kvalitní verzi (HD je prostě HD), ale už nyní můžeme z dvouminutového traileru usoudit, že nás čeká mnohem, mnohem více akce, napětí a možná i hororovější atmosféry. Tvůrci se také (konečně) zaměřili na mužskou část publika, takže je dost možné, že 1.7.2010 nebudou plnit kinosály jen dívky a ženy, ale i testosteronová část populace. Není se čemu divit - režie se tentokrát ujal hororový mistr David Slade. Každopádně musím konstatovat, že trailer je nádherný =)


zdroj: reducto.blog.cz

Nová HP atrakce schválena!

23. april 2010 at 22:07 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP
Možná si pamatujete,že americká filmová společnost Warner Bros.se rozhodla získat do svého vlastnictví britská filmová studia Leavesden,kde v současnosti v pronájmu finišuje práce na poslední potterovcee.V získaných prostorách plánují vybudovat nejen své evropské centrum post-produkce,ale i turistickou atrakci pro fanoušky Harryho Pottera.

Místní noviny Wadford Observer dnes informují,že plány WB dostali zelenou,protože jejich schválil výbor pro kontrolu rozvoje a výstavby oblastního zastupitelstva v Three Rivers.

Bližší info najdete v pokračování.

Fénixův let - 5. kolo - zadání

23. april 2010 at 21:48 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Fénixův let

harra.blog.cz
V pátém úkolu prověřím opět vaši znalost grafiky, ale mimo jiné také budete luštit křížovky =)

Zadání najdete v celém článku...

Fénixův let - 4. kolo - vyhodnocení

23. april 2010 at 21:19 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Fénixův let

harra.blog.cz
Všichni jste odevzdali svůj životopis, což mě velmi těší =)
(vyjma těch, co napsali, že jej odevzdají později)

Vyhodnocení najdete v celém článku....

Fénixův let - životopis by Hermiona Grangerová

23. april 2010 at 20:45 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Fénixův let
harra.blog.cz
Životopis od Hermiony Grangerové     se mi velice líbil =) Je opravdu originální =) Obdivuji, jak se dokáže vžít do své role =), proto získává plný počet fénixových per a k tomu ještě 10 bonusových per navíc, protože se mi životopis vážně moc líbil =)

Hermionin příběh najdete v celém článku...

Fénixův let - životopis by KaroL W€asley

23. april 2010 at 20:38 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Fénixův let
harra.blog.cz
Tento životopis je doopracdy krásný, ale bohužel je mnohem kratší, než jaký poslaly ostatní soutěžící - díky tomu ti bohužel musím strhnout pět bodů, protože by to jinak nebylo fér vůči ostatním, kteří si na tom také dali záležet =) Jinak je tento životopis opravdu moc krásný a originální =)
Najdete ho v celém článku...

Fénixův let - životopis by Jsemtynka

23. april 2010 at 20:32 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Fénixův let
harra.blog.cz
Jsem opravdu moc ráda, že se Jsemtynka pustila do své fantazie a sepsala tento životopis =)
Věřím, že by si tento život chtělo prožít mnoho lidí =) Jsemtynka samozdřejmě získává plný počet fénixových per =) Jen tak dál:)
Jsemtynčin příběh si můžete přečíst v celém článku...

Fénixův let - životopis by Marry

23. april 2010 at 20:30 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Fénixův let
harra.blog.cz
Jsem opravdu moc ráda, že se Marry pustila do své fantazie a sepsala tento životopis =)
Věřím, že by si tento život chtělo prožít mnoho lidí =) Marry samozdřejmě získává plný počet fénixových per =) Jen tak dál:)
Marryin příběh si můžete přečíst v celém článku...


Účes ala Levandule Brown =)

22. april 2010 at 11:19 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP
Budete potřebovat:
několik gumiček
sponku
stuhu do vlasů
lak na vlasy

1. Tohle můžete udělat buď kulmou, nebo tím, že umyté vlasy před spaním spletete do copů. Já, jako nešikovný člověk, mám radši ten druhý způsob, takže mokré vlasy upletu do čtyř copů, dva po stranách, které začínám za ušima, jeden zepředu nad čelem, a jeden na temeni hlavy, takže čtyři a ten přední připínám sponkou, protože není vic vidět :).

harra.blog.cz


2. Ráno po rozpletení, pokud máte husté vlasy a upletly jste opravdu jen čtyři tlusté copy, měly by jste mít tak kudrnaté vlasy jako Levandule dole na fotce. Poté je opět kousek zapletete za ušima, u ramen omotáte nějakou nenápadnou gumičkou (Levandule má slabé černé) a zbylé nezapletené vlasy necháte ležet na ramenou.

harra.blog.cz
3. Tuhle část vyzkoušenou nemám, protože nenosím stuhy ve vlasech, ale zítra nějakou seženu a doplním tenhle krok o nějaké informace :). Podle mě má tu stuhu provlečenou takhle pod těmi copy.

harra.blog.cz
4. A teď si nejsem jistá, jak tenhle krok popsat, jak máte provlečenou stužku z kroku 3 a držíte ji, tak jí jakoby vzít a přes čelo nahrnout vlasy tak, aby jste neměly ve vlasech žádnou pěšinku. Tuhle část bych zafixovala lakem.
A pokud se podíváte pozorně na fotku, zjistíte, že Levandule má místo mašličky jen uzlík, takže stačí pouze hezky zauzlovat a je hotovo :).

harra.blog.cz
harra.blog.cz
 A toto je výsledek:   =)
harra.blog.cz

zdroj:reducto.blog.cz

Fotografie z natáčení HP 5 =)

21. april 2010 at 16:03 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Fénixův řád
Objevily se novější fotografie z doby, kdy se natáčel ještě Fénixův řád =) fotky jsou moc krásné a film ještě krásnější :)
EXKLUZIVNĚ: Finální trailer k "ZATMĚNÍ" v pátek 23.4!

21. april 2010 at 10:31 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Other
harra.blog.cz
A už je to oficiální! Studio Summit Entertainment na svém oficiálním Twitter účtu zveřejnilo zprávu, že v pátek 23.4.2010 (mimochodem na mé narozeniny:) ) bude v pořadu Oprah exkluzivně odvysílán finální trailer k filmu Twilight Saga: Zatmění. Na internetu se ho tedy dočkáme buď ještě v ten den, nebo o den později. Každopádně je to skvělá zpráva pro všechny fandy. Ještě jen doplním, že režisér David Slade je momentálně v Londýne a konzultuje soundtrack se známým skladatelem Howardem Shorem, jenž složil fenomenální hudbu k trilogii Pán Prstenů. =)
Máme se nač těšit =)

zdroj:reducto.blog.cz

Andrea Carter Bowman - emmawatson.com

20. april 2010 at 15:46 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Trio
harra.blog.cz

Andrea Carter-Bowman // emmawatson.comNový photoshoot by Andrea Carter-Bowman, jsou to vůbec
první fotografie z tohoto roku! Jsou nádherné =) ♥


free image host free image host free image host
free image host free image host free image host

zdroj: iheart-emma.blog.cz