February 2010

Občas nesmyslné rozhovory k zasmání =)

28. february 2010 at 11:39 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP
Našla jsem několik "rozhovorů", řekla bych spíše několik větiček, možná, že i něco jako na způsob, co by nikdy nikdo neudělal...no posuďte sami, například:

McGonagallová: "Nevíte, co bude k obědu?"
Snape: "Nejspíš kitekat."

○ Více v celém článku ○

Dracovy nešťastné prázdniny - 2. kapitola - Úkryt

27. february 2010 at 15:37 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Dracovy poslední nešťastné letní prázdniny
Ahojky, jak jsem už dávno slíbila, je tady pokračování povídky, kterou jsem jen tak v lednu napsala (Odkaz na ni pro ty, co ji nečetli, KLIK). Několik lidí si přálo, abych na ni udělala pokračování, které tím pádem věnuji mé spolužačce Lucce, spolužákovi Radkovi a mému SBéčku Lusi, kterým se povídka moc líbila a tudíž to byli oni, kdo chtěli pokračování =) Doufám, že se vám bude líbit a, že budete mile překvapeni =)
Příjemné čtení přeje ♥♥Hermionka♥♥

Úkryt


Stál na konci dlouhé příjezdové cesty a ještě jednou, naposledy se ohlédl přes rameno na vznešený dům svých rodičů. Tma už se pomalu drala do všech koutů země, všichni se vraceli po namáhavém pracovním dni zpátky domů ke svým blízkým, jen on, on stál sám venku těsně za hranicemi působivosti Fideliova zaklínadla se svou černou sovou a s dvěmi černými kufry - černými, jako byo jeho svědomí. Co se mnou bude, kam se poděju...matka ani otec mi nevěří a ani ten hloupý skřítek mi nepomůže... Pomyslel si pro sebe....nevěděl co má udělat, mozek mu pracoval na plné obrátky a srdce bušilo jako nikdy předtím.

Do konce prázdnin zbývalo ještě několik dní, ale kam měl na tu dobu složit hlavu? ...Co bude dělat, až školní rok skončí? Kdo se o něj postará? ….A kdo mu ten poslední rok v Bradavicích zaplatí? Otázek se mu v hlavě míhalo hned několik, ale odpověď na ně nebyla žádná. Tohle byly bezesporu moje nejhorší narozeniny. Napadlo ho, když zvedal ze země obzvlášť těžké kufry, aby mohl odejít. Narozeniny! zopakoval si pro sebe v duchu. Mohlo ho to napadnout už dříve a nemusel tam celou věčnost stát a mrznout. Vytáhl z cestovního pláště hůlku, něco zamumlal a jeho kufry i se vytratily. Poté hůlku zastrčil do kapsy a vydal se dlouhou úzkou lesní pěšinkou na místo, o kterém věděl jen on a jeho dva nejlepší přátelé - Grabbe a Goylle.

Cesta byla dlouhá, nevěděl, jak dlouho už jde, věděl jen to, že už to místo musí brzy najít. Jeho sova letěla stále nad ním, aby věděla, kde ho má najít. Cesta se táhla ještě dlouho až k břehu Severního moře, kde stála malá dřevěná chatrč se střechou posázenou mušlemi. Přišel až k ní, zatáhl za kliku dveří, které ale byly kupodivu zamčené. Bylo mu už sedmnáct a to znamenalo, že mohl používat bez omezení kouzla, vytáhl hůlku, namířil s ní na kliku dveří a zamumlal "Alohomora" , zámek klapl a dveře se otevřely.

Vešel dovnitř a hned za ním vletěla úzkými dřevěnými sukovatými dveřmi jeho sova. Uvnitř to vypadalo mnohem lépe a útulněji než zvenčí. Stěny byly vymalovány na zeleno a na každé z nich byl jeden stříbrný znak Zmiozelu, podlahy byly pokryty tmavě zeleným kobercem, v pravém rohu místnosti stál mohutný krb, ve kterém plápolal oheň, naproti něj se rozléhala pohovka z hadí kůže a celou místnost ozařovalo světlo z několika malých okének. Čekal ho snad někdo? Goyle ani Crabbe by to přeci nemohli stihnout tak rychle - musel tady být někdo cizí.


,,Je tady někdo?" zeptal se hlasitě ve středu místnosti a v ruce již pevně svíral svou hůlku s blánou z dračího srdce připravenou k sebeobraně. Odpovědělo mu jen slabé zapraskání dřeva v uhasínajícím krbu. Nastala tma, oheň v krbu nadobro vyhasl a nezbyl po něm ani proužek světla, které mu před tím dodávalo alespoň malý pocit bezpečí. Najednou zaslech dusot nad sebou. Bylo to jasné, někdo tady musel být a ten někdo byl v podkroví. Draco se pomalu připlížil ke dveřím, ze kterých vedly schody do podkroví a stoupal po schodech nahoru. Pode dveřmi uviděl slabý pramínek světla, opatrně došel poslední schody a dával si při tom ohromný pozor, aby ani jeden nezapraskal, poté prudce mávl hůlkou a dveře se rozletěly dokořán.
"Expelliarmus" vykřikl Draco a mířil hůlkou doprostřed místnosti, kde z houpacího křesla vyskočila stará skřítka, která v něm před tím seděla a nejspíše pletla dvoubarevnou šálu.

"Co jsi zač?" vypálil na ni hned z ostra a stále na ni mířil svou hůlkou.
"Jsem Daisy, domácí skřítka, nebojte se pane Draco, jsem tady, abych vám podala pomocnou ruku." ujistila ho a opět se usadila do pohodlného houpacího křesla.
Draco nevěděl, co si má myslet, nějakou tu chvíli ji nedůvěřivě porozoval, přemýšlel co má udělat a nakonec došel k názoru, že pokud by mu chtěla skřítka ublížit, už dávno by to udělala, protože, jak věděl, domácí skřítkové k tomu, aby mohli čarovat nepotřebovali obvykle ani obyčejné mávnutí ruky.

"Jak mi chceš pomoct a kdo tě poslal?" zeptal se jí teď už o něco důvěřivěji, než předtím a zahleděl se jí do jejích obrovských kaštanově hnědých, kulatých očí o velikosti tenisových míčků, kolem kterých byly malé jizvičky, ke kterým přišla nejspíše po nějakém úraze.
Daisy si ho stále prohlížela a neustále zarytě mlčela, jen mlčela a pohupovala se v křesle, jakoby jen přemýšlela, odkud má začít a přitom nemohla najít začátek, nebo správná slova.

Najednou Draco uslyšel šum křídel a ťukot na okno. Za oknem seděla drobná, světlehnědá sova a na noze jí visel malý ušmudlaný papírek. Skřítka sotva zaregistrovala přítomnost sovy, vyskočila z křesla, rychle odcupitala k oknu, otevřela ho a sově, která vletěla dovnitř vzala modrý lísteček a přečetla si ho. "Muselo na něm být něco důležitého..." pomyslel si Draco, když si Daisy něco pro sebe zamumlala, zmačkala lístek v ruce, druhou rukou luskla a lístek během několika vteřin zhořel. "Pane Malfoyi,"ozvala se najednou do ticha skřítka. "Odteď, pokud budete cokoli potřebovat, jsem vám plně k službám, jsem vaše osobní "zástupce", zdroj vašich peněžních zásob, jídla a všeho ostatního."

Draco se na ni udiveně díval a až teď si všimnul, jak byla skřítka oblečená. Na sobě měla jen nějaký růžový hadr upevněný kolem krku šňůrkou a na nohou měla o nic méně růžové pantofle.
"Proč mi chceš pomoct?"zeptal se a pohlédl do jejích očí, ve kterých se mírně zablesklo.
"Můj pán si to přeje,"odpověděla mu " Jeho jméno mám zakázáno prozradit pane Draco,"dodala hbitě, jakoby mu četla myšlenky, protože právě na toto se jí chtěl zeptat. Uběhlo několik minut od chvíle, kdy v místnosti zaznělo poslední slovo. Draco si začal uvědomovat, jak je to velmi podivné, že zrovna, když sám potřebuje velikou pomoc a podporu, si na něj v jeho skromném úkrytu najde skříka na rozkaz neznámého čaroděje ěi ěarodějky a jen tak, pro nic za nic mu nabízí svou pomoc.

Minuty se proměnily v hodiny a skřítka dopletla, zvedla se z křesla a pověděla Dracovi: "Je už pozdě, měl byste si jít lehnout pane, váš pokoj je připraven, druhé dveře vlevo o patro níže, dobrou noc pane." Poté vyšla z pokoje a zavřela za sebou dveře. Ponějaké chvíli si i sám Draco uvědomil, že nemá cenu tady vysedávat, že ráno bude moudřejší večera a, že si půjde raději lehnout. Zvedl se ze země, na kterou se před několika hodninami posadil, rychlým krokem přešel místnost, u dveří zhasl jedinou olejovou lampu, která ještě svítila a odebral se po schodech dolů s rozsvícenou hůlkou hledat svůj pokoj.

Našel ho velice rychle, byl na místě, jak říkala Daisy, druhé dveře vlevo od schodů o patro níže. Otevřel dveře svého pokoje, vešel dovnitř a posadil se na velmi pohodlnou postel ležící vedle drobného okna s výhledem na moře. Jeho pokoj měl stejně barevné stěny, jako měl obývací pokoj v přízemí, zdobily ho obrazy plné spících a pochrupujících postav, které jen občas něco nesrozumitelného zažbleptly pod nosem ze spánku. Vedle postele ležel noční stolek se starou, zaprášenou olejovou lampou a v pravém koutě místnosti se rozvalovala mohutná šatní skříň jen s polovinou dveří. Draco se raději nešel podívat, co je v ní, aby se tady pak nebál zůstat ani tu jednu noc.

Blížila se pomalu půlnoc a Draco už dávno tvrdě spal. Zdál se mu dlouhý sen o oněch dlouhých letních prázninách a o včerejším dni, kdy se mu zhroutil celý jeho dosavadní a také budoucí život, kdy přišel o svou váženou a všemi velmi uznávanou rodinu, ale také o tom, jak přišel sem a jak mu nabídla tajemná skřítka svou pomoc.... Najednou se prudce vzbudil a uslyšel, jak někdo usilovně bouchá na venkovní dveře, popadl svou hůlku, rozsvítil ji a běžel po schodech dolů k venkovním dveřím. "Kdo je tam?"zeptal se a srdce mu bušilo jako o závod.

"To jsem já, Crabbe! Otevři mi Draco."ozval se za dveřmi známý hlas jednoho z jeho nejlepších kamarádů. Draco neváhal a otevřel dveře, v nichž spatřil Crabbea, jak stojí celý zmáčený v tmě. O pár okamžiků později už stál Draco s Crabbem v obývacím pokoji a bavili se spolu. "Kdes byl tak dlouho?"vyptával se ho okamžitě Draco. "Víš, jakou dobu už jsem tady a čekám, až se mi jeden z vás ozve? ...A kde máš vůbec Goylla?"sypal ze sebe otázky najednou, jakoby nevěděl, kterou má použít dříve. "No, Draco víš, Goylle teď nemohl přijet, je v Rumunsku....odvolali si ho tam rodiče, prý kvůli něčemu důležitému, ale tohle jsem ti měl doručit." řekl Dracovi a podal mu nějaký zmuchlaný cár papíru. "Díky řekl Draco, pojď, přečtu si to nahoře a pak ti povím vše, co se stalo."
Crabbe na to nic neodpověděl a následoval Draca nahoru po schodech do jeho pokoje.

Starší rozhovor s Tomem Feltonem

27. february 2010 at 12:36 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
V těchto dnech jsme se dopracovali k jednomu staršímu rozhovoru s hercem Tomem Feltonem. Interview obsahuje několik zajímavých informací a názorů o Relikviích Smrti, které se vyplatí zveřejnit i dodatečně. Tom prozradil něco o spolupráci s dospělými kolegy, o přidané scéně Ronové vize při ničení viteálu a řeč se zvrtla i na tajemný Epilog. Kromě toho vám odhalíme i nedávno zmiňovaný Tomův nový vzhled, který získal kvůli novému filmu The Apparition.

Více se dočtete v pokračování článku ...


Snad už oficiální upoutávka k Relikviím smrti =)

26. february 2010 at 11:03 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Relikvie smrti
Jak jistě většina fanoušků Harryho Pottera ví, premiéra Relikvií smrti, části I. se blíží, ikdyž velmi pomalu. Zbývá stále 256 dní, 13 hodin a nějaké ty minuty do 10. listopadu, kdy bude tento film uveden do českých kin. Stále a stále se objevují nové fotografie, fanouškovské plakáty, rozhovory s herci a samozdřejmě videa a trailery. Dnes jsem objevila další dvě videa, ale bohužel nevím, zda-li jsou oficiální nebo ne, o tom můžeme jen přemýšlet, ale myslím, že vypadají ako oficiální(hlavně to první), jsou v nich nové scény z Relikvií I. ; II. Osobně se mi moc líbí, pokud máte zájem, můžete je shlédnout níže v celém článku:

Happy Birthday Jamesi a Olivere =)

25. february 2010 at 9:05 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
Dnes - 25.2.2010 slaví Své 24. narozeniny dvojčata James a Oliver Phelpsovi,
kteří si zahráli v sériích HP nezapomenutelná dvojčata Freda a George Weasleyovy.
Za sebe jm přeji vš nejlepší do dalších let jejich filmové kariéry a taky do jejich života! =)

Tak nic no =D

24. february 2010 at 17:54 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Blog
Ehm...ehm...včera mi přeskakoval asi mozek....ten nový dess si raději schovám až na nový měsíc, takže ho nastavím až v neděli, protože se mi zdá trochu hloupé pořád měnit designy, možná, že mě to potom přejde a nějaký ten týden ještě počkám a nechám tu tento....nevím, co to do mě včera vjelo =D =)...moc jsem se asi nudila...no dnes už musím jít mějte se moc hezky, zítra přidám zase nějaké novinky a možná i pokračování na povídku, kterou jsem napsala před několika týdny....zatím ahoj ♥ vaše ♥♥Hermionka♥♥

♫Jsem prý blázen jen...jsem prý blázen jen...♫

23. february 2010 at 19:47 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Blog

Takto začíná písnička "Jsem prý blázen jen" ...no ale ta je jen jako naprosto vhodný doplněk k tomuto článku.
Je totiž statisticky dokázáno, že já doopravdy blázen jsem. A ten, kdo to tvrdí má stoprocentně pravdu.
Povím vám svůj příběh...zkráceně řečeno, jsem blázen...ale to už jsem asi dvakrát říkala =D ...no a je to takhle: nelíbí se mi můj design (zase) já vím, já vím...říkáte si, že jsem fakt blázen, ale to už sem taky zjistila, ale nic s tím nenadělám...prostě jsem blázen, který se po dvou?...možná třech?dnech chystá opět změnit design blogu...poslední dobou se asi až moc zajímám o vzhled blogu a tak mě ten starý tak trochu omrzí a hned chci nový, který díky momentálnímu dostatku času (jelikož mám prázdniny),který opravdu mám a začínám se pomalu, ale jistě nudit, můžu vyrobit. (Taky se vám zdá ta předchozí věta trochu popletená?=D) ...no a tak vám na(zase) nový dess dám tady náhled:nastavím ho až zítra tak papa♥ ♥♥HERMIONKA♥♥

♥ Pomoc mému affs Alex ♥

23. february 2010 at 12:28 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Blog
Ahojky, jak možná někteří z vás ví, mé drahé affs Alex od zítřka do příštího úterý bude v nemocnici kvůli operaci - trhání mandlí. Alex poprosila své Sbéčka, aby jí někdo (pokud bude chtít) za dobu, co tady nebude, s blogem pomohl a zveřejnil nějaké novinky. No a já se chytila příležitosti jí pomoci a nabídla jsem se jí....takže několik příštích dní se budu starat společně se Snapeovou a ♥♥Veronikou♥♥ o Alexin blog, takže mě najdete na tomto blogu a na blogu http://narniaworld.blog.cz/ . Pokud by chtěl někdo Alex udělat radost a chtěl by ji morálně podpořit (protože jak sama psala na blogu, začíná mít z toho panickou hrůzu), může jí něco hezkého (a halvně povzbudivého) do nemocnice napsat na číslo 774 860 253 - bude moc ráda =) Přeji Alex brzké uzdravení, aby se mohla co nejdříve k blogu vrátit =)

♥♥Hermionka♥♥

Nové fotky Toma z Berlína(Německo)

22. february 2010 at 9:56 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
Tom Felton byl přistižen v Berlíně, kde podepisoval autogramy fanouškům.
Určitě jste si všimli jeho vlasů, které jsou hnědé, a to díky tomu, že získal novou roli jako ghost-expert Patrick ve filmu "The Apparition."
Mě osobně se líbil i v těch blond, ale nejsou špatné ani tyhle =)

free image host free image host free image host
_____________________________________________________________________
Zdroj:hp-daily.blog.cz

Oficialní videoklip Avril Lavigne - Alice in Wonderland

21. february 2010 at 14:19 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Other
Na interentu se obejvil oficiální videoklip k písničce "Alice", který nazpívala Avril Lavigne. Já tu písničku a videoklip mám strááášně moc ráááda!!!!!♥


Jestli se vám taky tak tahle písnička líbí, tak si ji můžete stáhnout na této stránce.
zdroj: hp-daily.blog.cz


Joanne se brání obviněním z plagiátorství!

21. february 2010 at 12:43 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP
Na autorku série knih, J.K.Rowlingovou a její vydavatelství Bloomsbury Publishing PLC byla ve středu podána žaloba za plagiátorství.Podle obvinění se v knize Harry Potter a Ohnivý pohár nacházejí části zkopírované z knihy Adriana Jacobse The Adventures of Willy the Wizard.
Podobné obvinění byli na autorku vzneseny již v roce 2004,no Bloomsbury jejich označilo jako nepodložené a nepravdivé.

Níže si můžete přečíst, co na to všechno říká Jo.

"Jsem zklamaná, že se objevilo další obvinění o tom, že k napsání Harryho jsem použila jiný zdroj. Pravdou je, že před předtím, než jsem byla poprvé obviněna, jsem o autorovi neslyšela, ani o knize. Určitě jsem ji ani nečetla. "

"Obvinění jsou neopodstatněná a absurdní a jsem zklamaná, že jsme se ja a moje anglické vydavatelství Bloomsbury dostali do pozice, kdy se musíme bránit. Soud okamžitě požádáme o rozhodnutí, že obvinění je nepodložené a proto by mělo být okamžitě zamítnuto. "
_________________________________________
Zdroj: hp-daily.blog.cz

Stuart Craig mluví o Snapeově smrti

21. february 2010 at 11:39 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP
V novém rozhovoru v časopise Telegraph, produkční designér Stuart Craig, mluvil o některých svých oblíbených kousků soupravy,věcí a nástrojů používané v celých filmech o Harrym Potterovi, včetně Monster Book of Monsters, anděl smrti na hřbitově v Ohnivém poháur, hodiny rodiny Weasley, a ještě mnohem více.

V souvislosti se současnou produkci relikvie smrti, Stuart ukázal, že profesor Snape a jeho smrtelná scéna se natáčela týden před rozhovorem, a prohlásil, že Alan udělal opravdu brilantní výkon. Poznamenal také, že nové Zlatonky musely být vytvořeny pro finální film, jak bude muset jednu otevřít když Harry vstoupí do zakázaného lesa ve tváiř Voldemorta.

free image host free image host
_______________________________________________
Zdroj: hp-daily.blog.cz

Happy Birthday Alane =)

21. february 2010 at 10:17 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
Dnes 21.února oslavuje své 64. narozeniny představitel Severuse Snapea - veducí Zmiozelu, učitel OPČM a učitel lektvarů.
Takže vše nejlepší přeje ♥♥Hermionka♥♥
=)


New Love♥ SBénko ♥ Eja ♥

20. february 2010 at 14:12 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Affs
Ahojky, mám nové SBéčko - stala se jím Eja , má moc krásný a zajímavý blog, takže opravdu doporučuji se na něj někdy zajít podívat! =) tady má ode mě diplomek a pod ním je diplomek od Eji pro mě =)


Pro Eju :

...sand se ti líbí =)
Od Eji pro mě: =)
Moc díky, je nádhernýýý!!!

Kdo chce můj 2. blog?

20. february 2010 at 13:39 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Blog
Ahojky, jak možná víte, nedávno jsem se vrátila ke svému starému blogu (http://harrypotteranddeathlyhallows.blog.cz/)...jenže, když jsem psala, že se vracím-neměla jsem to nijak moc promyšlené - zkráceně řečeno, nemám na něj vůbec čas...=( proto jsem tady přidala tento článek, abych upozornila více lidí na to, že se pořádá "konkurz" na jeho nového majitele. Jedinou podmínkou je, aby blog zůstal o Harrym Potterovi. Kdokoliv by měl zájem, tak si přečtěte tento článek: http://harrypotteranddeathlyhallows.blog.cz/1002/kdo-chce-tento-blog
a popřípadě se na dané uvedené místa ozvěte. Díky =) ♥♥Hermionka♥♥

Už za chvíli =)

20. february 2010 at 10:06 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP
Za malouch chviličku - přibližně za pět minut se na televizních obrazovkách České televize objeví film Baletní střevíčky, ve kterém si zahrála (pro mudly) Emma Watson - pro nás (kouzelníky a čarodějky) naše zlatá Hermiona Grangerová - nejlepší kamarádka Harryho Pottera-přemožitele pána zla. Doporučuji se všem na ten film podívat - i já budu koukat =) zatím se mějte moc krásně, jdu zapnout televizi =)
♥♥Hermionka♥♥

Už zase hloupnu =D

19. february 2010 at 19:00 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Other
Ahojky, jak už asi napovídá název článku, zase jsem se zbláznila =D ....ach jo - ráda bych shrnula tento týden, než nastavím nový design (zase!)...říkám - jsem šílenec...vyrobím si dess, napíšu, že tu bude do doby, kdy přestane sněžit(upřesněno asi měsíc) a bude sníh tát - mám ho tu týden a už se mi zase nějak nezdá ...prostě se mi nelíbí...už začínám být vybíravá - první příznak šílenství...no raději shrnu můj bláznivý týden a pak se vrhnu na ten dess =) Upozornění: článek je stráááááášně dlouhý =D) Více v článku:

Co nového s Emm?

18. february 2010 at 12:29 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Trio
Herečka Emma Watson - filmová představitelka Hermiony Grangerové, aktualizovala svou stránku s novým odkazem pro fanoušky. Píše především o návratu do školy po lednovém natáčení Relikvií Smrti:

"Po lednu stráveném na natáčení několika scén do filmu Harry Potter a relikvie smrti jsem se vrátila na výšku. Je naprosto úžasné spatřit znovu všechny mé přátele - a samozřejmě, vrátit se k učení. Velmi pěkně děkuji za vaši podporu a milá slova o mé kolekci People Tree, bylo to skutečně nervy drásající, ale jsem ráda, že se tak dobře uchytila a doufejme, že můžeme začít pracovat na něčem novém. "

Přes jarní prázdniny bude Emma opět pokračovat v natáčení. Před sebou má mimo jiné ještě Epilog s Danielem Radcliffem, Rupertem Grintem, Bonnie Wright a Tomem Feltonem.

zdroj: priori-incantatem.sk + překlad by harra.blog.cz

Fénixův řád se řítí na obrazovku televize Novy!

17. february 2010 at 19:25 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Fénixův řád
Nejsledovanější česká televizní stanice Nova dnes představila své premiérové filmy pro jaro 2010. Ze zahraničních filmů plánuje odvysílat kromě Dannyho parťáci 3, Křižovatky smrti 3 a Shreka Třetího i úspěšný kinohit roku 2007 Harryho Pottera a Fénixův řád. Boj o České vysílací práva mezi Primou a Novou tentokrát zřejmě vyhrál televizní lídr televize Nova. Na první čtyři filmy totiž vlastní vysílací právo právě Prima. Slovenská sestra Novy - Markíza, se zatím nevyjádřila, jestli míní uvést letos slovenskou televizní premiéru páté Potterovky. Jakmile někde spatřím zmíňku o tom, že se bude Fénixův řád vysílat, tak vás určitě všechny budu informovat!!=)
______________________________________
zdroj: priori-incantatem.sk + překlad by harra.blog.cz - ♥♥Hermionka♥♥

Test IQ aneb jaká je vaše inteligence?

17. february 2010 at 11:38 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Other
Napadlo mě, co si takhle změřit své IQ? Tak jsem to zkusila a tak mi vyšlo, že prý jsem génius =D (to bych do sebe neřekla =D ) ...no v celém článku máte něco o testech IQ a odkaz na stránku, kde si můžete své IQ nechat změřit =) Test vám zabere maximálně 40 minut...takže ho doporučuji udělat, ať víte, na čem jste =)