August 2009

Fotka roku

10. august 2009 at 21:48 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Blog
Fotka číslo 1.


Fotka číslo 2.Fotka číslo 3.

Fotka číslo 5.Hlasujte v anketě o fotku roku 2009 :-) do té doby, než se vrátím :-) tak papa♥

Diplík pro mě :)

10. august 2009 at 21:38 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Blog
Děkuju, je moc krásný...tento diplík mi vyrobila Rose- mé nové SBénko :)Druhé kolo SONHPP

10. august 2009 at 12:23 | ♥♥Hermionka♥♥
Do druhého kola postupují:


Lucka-Draco Malfoy


30.3% (19)
Kayluska06-Hermiona Grangerová16.9% (21)
Alex-Bellatrix Lestrange12.4% (11)


Jaňula a Peťula-Suzi - Fred a George28.1% (25)


1.soutěžící
Jméno: Lucka
Blog: katy-perry-online.blog.cz
Postava z HP: Draco Malfoy
2.soutěžící
Jméno: Kayluska06
Blog: harrisek.blog.cz
Postava z HP: Hermiona Grangerová3.soutěžící-
Jméno: Alex
Blog: narniaworld.blog.cz
Postava z HP: Bellatrix Lestrange


4.soutěžící-
Jméno: Jaňula a Peťula-Suzi
Blog: suziinblog.blog.cz
Postava z Hp: Fred a George Weasleyovi


Shánějte si hloásky 3...2...1...teď!!! až do 20.08.2009 zatím papa♥

Další fotky- natáčení v Bovingdon Airfield

10. august 2009 at 11:55 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Relikvie smrti
Jsou tu opět nové fotky z natáčení sedmého dílu.Jde o scény kde jsou dlouhé tratě s osvětlenými jeřáby po krajnicích.V současné době není známo ,jaké scény se zde budou natáčet.
Ale abychom měli představu jak toto vypadá, níže máte několik fotek.

imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

imagebam.com

Draco Malfoy

7. august 2009 at 16:50 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
Draco Malfoy je synem Luciuse a Narcisy Malfoyové. Ve Škole čar a kouzel v Bradavicích náleží do Zmijozelu a je oblíbencem Severuse Snapea, ředitele této koleje. Je pyšný na svou čistou krev, nemá rád mudly a velmi touží po moci a slávě. Jeho otec je Smrtijed a pracuje pro temného pána Voldemorta. Sám Draco je také Voldemortovým příznivcem.
Již od prvního roku v Bradavicích je neklamným nepřítelem Harryho Pottera, Rona Weasleyho, Hermiony Grangerové, ostatních žáků Nebelvíru i jiných kolejí. Draco Malfoy se neustále snaží dostat trojici hlavních postav (Harryho, Rona a Hermionu a někdy jejich další přátelé) do problémů. Většinou se mu daří prostřednictvím Severuse Snapea strhnout Nebelvíru body i za nevýznamné nebo nejasné prohřešky. Díky profesorce McGonagallové, ředitelce Nebelvírské koleje a zároveň zástupkyni ředitele Albuse Brumbála se však Harrymu, Ronovi a Hermioně daří vymotat z velikých i malých průšvihů jen s odečtenými body nebo školním trestem. Při činnech, za které by je Severus Snape rád nechal vyloučit z Bradavic, se jich přes svou přísnost většinou zastane.
I když Draco často dává najevo nadřazenost, v krizových situacích se projevuje jako strašpytel, např. v prvním díle Harryho Pottera při školním trestu v lese, kdy utekl před postavou v kápi.
Vzal si Pansy Parkinsonovou a má s ní syna Scorpiuse
Remus Lupin

6. august 2009 at 7:29 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a HerečkyDursleyovi

6. august 2009 at 6:15 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky

Cho Chang

4. august 2009 at 8:19 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a HerečkyHermiona Grangerová- Emma Watson

3. august 2009 at 13:05 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Trio


Hermiona Grangerová (*19. září 1979), celým jménem Hermiona Jane Grangerová, je jednou z hlavních postav série knih Harry Potter spisovatelky J. K. Rowlingové. Hermiona je studentkou nebelvírské koleje Školy čar a kouzel v Bradavicích, studuje ve stejném ročníku jako Harry Potter a Ron Weasley a tvoří s nimi nerozlučnou přátelskou trojici.

Hermiona je mudlovského původu, oba její rodiče jsou zubaři. Je nejlepší studentkou ročníku a velmi schopnou čarodějkou. Její bystrá mysl, láska ke knihám, touha po poznání a velká aktivita v hodinách jí u mnohých vysloužily pověst šprta. Přestože se Hermiona projevuje občas poněkud panovačně a umí dát bez obalu najevo svůj názor, je zároveň velmi kamarádská, má velký smysl pro spravedlnost a zastává se utlačovaných. V případě, kdy to nutnost nebo loajalita k přátelům vyžaduje, je ochotna riskovat i hodně obětovat.

V době svého nástupu do Školy čar a kouzel v Bradavicích je Hermiona popisována jako nepříliš půvabné děvče, které má "husté střapaté hnědé vlasy a dost velké přední zuby", v průběhu let se však proměňuje v přitažlivou mladou dívku, o kterou začínají chlapci jevit zájem nejen pro její encyklopedické znalosti. Jejím domácím zvířetem je Křivonožka, kříženec kočky s maguárem.
Vzala si Rona Weasleyho.Má s ním dvě děti.Huga a Rose.


Lenka Láskorádová

2. august 2009 at 20:59 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
Lenka Láskorádová (*1981) (anglicky Luna Lovegood) je studentka bradavické koleje Havraspáru a chodí do stejného ročníku jako Ginny Weasleyová, to jest o rok níž než Harry Potter. Mezi spolužáky není moc oblíbená a na všechny působí podivínsky, proto jí většina studentů přezdívá ,,Lenka Střelenka". Její otec je redaktorem časopisu Jinotaj a její matka zemřela při experimentování s kouzly. Harry se s ní poprvé setká v pátém díle při cestě vlakem do Bradavic. Objevuje se v celém tomto díle a stává se Harryho dá se říci kamarádkou. Zvláštní znamení: podle mnohých má dost vypoulené oči.Viktor Krum

1. august 2009 at 18:29 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Herci a Herečky
Životopis
Věk: kolem 17, 18 v Ohnivém poháru; 18, 19 v knize "Řád Fénixe"
Navštěvované čarodějnické akademie: Durmstrang Institut; Umístění školy: Někde v Severní Evropě
Fyzický popis: Viktor Krum byl štíhlý, tmavý, se žlutou pletí, s velkým zahnutým nosem a silným černým obočím. Vypadal jako přerostlý dravý pták. Málokdo by věřil, že mu bylo teprve osmnáct. (Ohnivý pohár, americké vydání, 105).
Byl najat, aby hrál za Bulharský národní tým v světovém famfrpálovém turnaji 2004. Ve víru událostí se zapsal natrvalo tím, že chytil Práskače, jeho bulharský tým však prohrál s Irskem. Je možné, že Viktor byl členem bulharského famfrpálového týmu, Vračanských supů, a tento tým je bulharský tým, který reprezentoval zemi na světovém poháru. Byl pozván, aby hrál za Pro-famfrpálový tým, když byl ještě žákem na Durmstrangu. [Fred Weasley zdůraznil, že byl jen slušným hráčem týmu.] Mnozí netušili, že tento neuvěřitelný hledač víry byl teprve student. Stal se šampiónem trojitého čarodějnického turnaje v Durmstrangu v letech 1994 - 1995. Jeho konkurencí byl Fleur Delacour z Beauxbatons, Cedric Digory z Hogwarts a nečekaný čtyřnásobný šampión - Harry Potter z Hogwartsu. Viktor soutěž vyhrál. Během návštěvy si užíval plavání v Hogwartském jezeře (i když tu plavaly obří sépie).
Od té doby, co vypadal trochu nevrle, jeho lhostejnost ho učinila ještě nevrlejším. Vypadal trochu stydlivě i přes svůj tvrdý zjev. Když všichni šampióni byly spolu poprvé, zařadil se sám mimo. S děvčaty to moc neuměl, trávil dny v knihovně, aby byl schopen promluvit s Hermionou. Ale když už se cítil, aby promluvil, raději by si s ní popovídal na Julském plese. Myslím, že to šlo jako po másle, když jednou prolomil ledy a pozval ji ven. Trochu žárlil na Harryho, protože nosatý reportér šířil smyšlené historky o Harryho a Hermionině vztahu. Vypadal trochu vystrašený, když se na to ptal Harryho a byl moc potěšen, když zjistil, že je to lež. Věděl, že Ron se cpal Hermioně? Nevíme. V knize Harry Potter a Goblet of Fire se jen objevil, stále byl ale jen malou postranní postavou i v Harry Potter a Fénixův řád (jen proto, že mu Hermiona stále psala).
V četu v roce 2004 J. K. Rowlingová potvrdila, že se v další knize objeví. Když se jí ptali, jestli se něco stane v létě mezi Viktorem a Hermionou (léto mezi knihami 4 a 5), odpovídala neurčitě. Jen se zmínila, že Ron by velice rád věděl, co se stalo (což znamená, že tu je něco, co by měl vědět).
Analýza jména
Viktor - to znamená "vítězství". Toto chlapecké jméno se používá v Německu, Maďarsku, Polsku, Srbsku, Chorvatsku, Česku, Norsku, Švédsku a Dánsku. Odpovídá anglickému jménu Victor. Má původ v latinském výrazu znamenajícím vítěz, šampión, dobyvatel. Ženská podoba jména je Viktorie. Viktor byl vítězem Durmstrangu a tak vidíme, jak je spojeno jméno s postavou. Krum - za zmínku stojí dvě věci. Za prvé, je tu vztah ke jménu, Krum byl slavný bulharský chán. Za druhé, zdá se, že je tu ještě spojení s německým slovem, Krumm