March 2008

Fotečka z Harryho Pottera 2♥

31. march 2008 at 20:11 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Tajemná komnata
http://albus-brumbal.navajo.cz/albus-brumbal-4.jpg


Emma hvězda ping-pongu♥

29. march 2008 at 17:42 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Trio
Sporotvní Harry Potterovská hvězda herečka Emma Watson ,,zmlátila'' co-hvězdy ve stolním tenisu.
Rupert o ní říká:,,Máme stolní tenis mezi scénami kde natáčíme.Dan je opravdový šťastlivec,hraje dobře ale Emma je opravdu brilantní.Oba nás v klidu převálcuje a ani se moc nezapotí…''říká s úsměvem Rupert.
Vypadá to na další film,tentokrát s názvem Harry Potter a Ping Pongová královna.

Snape Gets His Sexy On♥

29. march 2008 at 17:25 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP♥♥♥Takhle by měly vypadat všichni kámoši♥♥♥

29. march 2008 at 17:16 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP
Máte taky svou nejlepší kamarádku nebo nejlepšího kamaráda?,který vás nikdy, ale opravdu nikdy nezradil? ...já bohužel ne :-(

Trailer k Princi v květnu

29. march 2008 at 17:06 | katy
První trailer k filmu Harry Potter a Princ dvojí krve spatřilo světlo světa 16.května před druhým filmem Letopisy Narnie: Princ Kaspian. Ale ještě před tím, by jsme se měli dočkat také prvního teaseru, ten měl vyjít 26.dubna (není to potvrzené).
Zde se zatím můžete podívat na videa, která WB, za 10 měsíců, vypustila do světa.
Pak tady mám ještě jednu lahůdku na závěr. Údajný Poster k Princi dvojího krve. Ale spíš jde jen o padělek. Vydět ho můžete nad článkem!!

J.K.Rowlingová zvažovala sebevraždu

28. march 2008 at 20:03 | katy
Autorka příběhů o čarodějnickém učni Harrym Potterovi, Britka Joanne Kathleen Rowlingová, přiznala, že v minulosti přemýšlela o sebevraždě. Zabít se chtěla po rozpadu prvního manželství, kdy byla bez prostředků a sama se starala o malou dceru Jessiku. Řekla britskému listu Sunday Times.

rupert scany

28. march 2008 at 11:30 | katy
Bereavement0206.jpg

Malfoy, Grabe a Goyle♥

27. march 2008 at 15:00 | katy

♥Harry a Ginny♥

27. march 2008 at 14:58 | katy

Rodinka♥

27. march 2008 at 14:55 | katy

Pomozte Harrymu proletět všechny blogy zaměřené na HP, ať ví, kolik má fanoušků!!

15. march 2008 at 15:18 | katy

Pomozte Harrymu proletět všechny blogy zaměřené na HP, ať ví, kolik má fanoušků!!

Tento řetězáček platí pro:všechny bločky o HP, ale i pro bločky zaměřené na jednu HP hvězdu!!
Podepište se pod obrázek (s odkazem na vaši stránku) a pak každej kdo si to zkopíruje ať SEM prosím napíše komentář!!hustá hymna

15. march 2008 at 9:10 | katy |  Bradavice

Albus Percival Wulfric Brian Brumbál

15. march 2008 at 9:06 | katy |  Bradavice
Albus Percival Wulfric Brian Brumbál
Albus Brumbál se proslavil především porážkou černokněžníka Grindewalda v roce 1945, objevem dvanácti způsobů využití dračí krve, a alchymistickýmipracemi, na kterých spolupracoval se svým přítelem Nicolasem Flamelem. Byl mu udělen Merlinův řád první třídy, byl Nejvyšším divotvůrcem Starostolce a Nejhlavnějším hlavounem Mezinárodního sdružení kouzelníků. V temné době vlády černokněžníka lorda Voldemorta založil Fénixův řád, sdružující ty, kdo se Voldemortovi odhodlali postavit.
Po pádu lorda Voldemorta a vraždě Jamese a Lily Potterových vzal jejich syna Harryho, svěřil ho do péče rodině Lilyiny sestry Petunie, protože věděl, že mu tím dá nejmocnější ochranu, kterou znal, protože tušil, že mu ještě bude hrozit nebezpečí.
O tom se ujistil, když Harry nastoupil první ročník v Bradavicícha zabránil zbytku duše lorda Voldemorta, ukryté v profesoru Obrany proti černé magii Quirellovi, aby získal Kámen mudrců a vytvořil jeho mocí své nové tělo. Kámen byl zničen, ale Voldemort povstal tři roky potom pomocí prastarého kouzla černé magie: z kosti otce, masa služebníka a krve nepřítele a získal zpět své tělo.
Brumbál tehdy znovu obnovil Fénixův řáda o rok později se s Lordem Voldemortem utkal na půdě Ministerstva kouzel, jelikož Brumbál a lord Voldemort jsou současnými nejmocnějšími kouzelníky světa nevyhrál ani jeden ale Voldemort byl nucen uprchnout. Střet s lordem Voldemortem však Brumbálem otřásl. Stále však nevěděl, jak mohl Voldemort přežít vlastní smrtící kletbu, kterou na něj zpět díky prastaré magické ochraně odrazil Harry Potter. Proto začal Brumbál pátrat po Voldemortově minulosti, aby odkryl jeho tajemství. Po získání vzpomínek několika osob mu začínalo docházet, o co Voldemort usiloval, a utvrdila ho v tom vzpomínka jeho přítele Horacia Křiklana, který Voldemortovi ještě v jeho školních letech řekl o viteálech, což jsou předměty nejtemnější magie, do kterých může čaroděj pomocí vraždy a zaklínadla ukrýt část své rozervané duše a zajistit si tak nesmrtelnost. Tehdy se Brumbál dovtípil, že Voldemort nebyl kletbou Avada kedavra zabit proto, že si vytvořil viteál, a později vyšlo najevo, že jich vytvořil dokonce šest, svou duši tedy rozerval na sedm částí. Brumbálovi došlo, že jeden viteál už byl zničen Harry Potterem, totiž Voldemortův deník, díky němuž byla otevřena v druhém roce Harryho studií Tajemná komnata.
Albusovi se podařilo díky vzpomínkám lidí najít i druhý viteál, prsten Rojvola Gaunta, Voldemortovaděda, kterému ho Raddle ukradl. Při jeho objevení ale Brumbál zjistil, že je zaklet strašnou kletbou, a pro svou pomalou reakci jí byl zasažen. Severus Snapesice kletbu poté uvěznil do Brumbálovi ruky, ale Brumbálovi už zůstala navždy odumřelá. Poté začal usilovně pátrat po zbývajících čtyřech viteálech, aby je zničil. Celé toto tajemství Voldemorta odkryl Harrymu, aby mu s pátráním pomohl. Když Brumbál zjistil, že další viteál se pravděpodobně skrývá v jeskyni, kde kdysi Voldemort jako chlapec byl, vydal se tam s Harrym. Viteál skutečně našli uprostřed temného jezera, ale Brumbál kvůli jeho získání vypil neznámý lektvar, který ho připravil téměř o všechnu sílu. Díky Harrymu se jim však zdařilo přemístil se zpět do Bradavic, nad kterými však viděli znamení zla, a tak se do hradu ihned vydali. Zjistili, že škola byla napadena smrtijedy na astronomické věži byl Albus Brumbál odzbrojen Dracem Malfoyem a poté zabit kletbou Avada kedavra, vyslanou Severusem Snapem. Jako první ředitel Bradavic v historii byl pohřben na půdě školy, v bílé hrobce u jezera.
V posledním díluvyšlo najevo, že Brumbál byl smrtelně raněný a svoji vraždu si od Snapea vyžádal, aby zachránil Draca Malfoye a posílil šance Harryho Pottera na vítězství nad Voldemortem.
http://www.feministclub.estranky.cz/

Fotečky z filmů♥

4. march 2008 at 19:31 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP
Černobílý Harry

4. march 2008 at 19:29 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Trio
Obrázek “http://fc04.deviantart.com/fs18/f/2007/156/8/5/harry_potter_by_jovee.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Bonie

2. march 2008 at 18:32 | ♥♥Hermionka♥♥ |  Svět HP
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3f/Bonnie_Kathleen_Wright.jpg


dooost dobrý klípky

1. march 2008 at 16:00 | katy |  Trio


http://www.youtube.com/